ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a

  MY TREE PUZZLE

  834 ден

  Се качивме на дрвената куќа на нашето дрво и најдовме многу пријатели, некои што веќе ги познававме,
  а други пак нови. Помини, помини со нас и ќе го погледнеме, ќе играме криенка со волкот и Црвенкапа, и ќе застанеме да
  си играме со вообразениот стаорец и нејзините претенденти, ќе играме хоп со алчна мечка и
  трки со вреќи со слатка верверичка…. кога ќе заврши денот, бидете сигурни дека стаорецот ќе ни
  подготви фантастичен појадок. Неверојатна сложувалка 70 см. високо која е и РЕВЕРЗИБИЛНО (пролет-есен)!

  Нема на залиха

  SKU: PZ380U Категорија: Ознаки: , , , Brand:

  Опис

   

  • Илустрација: Тксел Дарне
   Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
   Пакување: Цврста картонска кутија
   Големина: 67 x 50 cm
   Големина на пакување: 20,1 x 30,2 x 8 cm
   Тежина: 0,54 кг

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.