ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Пиратски брод Barbarossa – Le Toy Van

  Пиратски брод Barbarossa – Le Toy Van

  3.392 ден

  Возраст: 3+
  Димензии: 50 x 19 x 48cm
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Нема на залиха

  SKU: TV246-2957 Категорија: Brand:

  Опис

   Пловете преку седумте мориња со дрвениот пиратски брод „Barbarossa“ од Le Toy Van

  – Оваа играчка поттикнува рано учење преку креативна и социјална игра

  – Охрабрува раскажување приказни и интерактивна игра

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

  – Безбедна играчка – украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

  Класичен црно обоен дрвен пиратски брод со мотив на черепот и вкрстени мечеви на едрата од ткаенината. Оваа традиционална играчка има забавни додадени карактеристики

   

  Превземи упатство за склопување

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.