ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Подлога за игра  >  ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001569 JUNGLE

  ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001569 JUNGLE

  1.590 ден

  ПOДЛОГА ЗА ИГРА 2во1 PVC 32001569 JUNGLE
  Високо квалитетна ПРЕМИУМ мултинаменска водоотпорна подлога за игра, како замена за тепих, за излет во природа, за плажа…
  Може да се користи и внатре и надвор и е исклучително пријатна на допир и има извонредна мекост и изолациони својства.
  Идеална е за лазење, лежење, првите чекори, или едноставно кажано за часови играње. .
  Водоотпорна, тешко се валка, исклучително лесна за чистење. А има и одлични изолациони својства. Изработена е од најквалитетни нетоксични еколошки материјали. Подлогата има ист живописен дезен од двете страни.
  Доаѓа со прикладна чанта за носење и е многу лесна за постелање, диплење и складирање. Совршено за најмалите, кои можат да играат, лазат и одат.
  Изработено од нетоксични, еколошки материјали, има одлична мекост, супер пријатна на допир, не се лизга…
  Освен деца оваа еколошка подлога може да се користи и за други намени: јога, пилатес, вежбање, плажа, излет, дури и како под за шатор. Или едноставно кажано ова е мултинаменски реквизит за целото семејство кој ќе го користите насекаде, повторно и повторно…

  Димензии:
  Ширина 148 см
  Должина 193 см
  Дебелина 0.9 см

  Димензии на пакување
  40х75см

  Out of stock

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.