ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  SPACE STICKERS

  450 ден

  Комплет од 150 отстранливи налепници за вселенски возила со различни знаци, сателити, планети, 
  соѕвездија и ѕвезди од секаков вид за да го изградите вашето омилено небо!
  
  Илустрација Тереза ​​Белон
  Возраст од 3 до 8 години
  Број на парчиња 150 отстранливи налепници
  Материјал Леплива хартија
  Хартија за графикони за пакување
  Големина 3,5 x 3,5 cm
  Големина на кутијата 15,5 x 28 cm
  MOQ 1 единство

  На залиха

  Кол.
  SKU: AC005S06/4180 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  1 преглед за SPACE STICKERS

  1. Babyshop.mk (верифициран сопственик)

   Vika 6 a ima ushte dve 14.04.2022

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.

  Може да ви се допаѓа и…