ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана

  Децата го обожаваат: Рецепт за кашест сок од крушка Домашниот сок од крушка се прави едноставно и нема да ви одземе многу време, а вашите малечки ќе уживаат преку целата година. Крушката во себе содржи витамин Б, кој е познат како борец

  Едно истражување покажало дека секојдневната конзумација на лук го намалува бројот на настинки за 63%.Лукот и медот делуваат како неспоива комбинација, но овие две намирници претставуваат спој за зачувување на јак имунитет и здравје.Лукот е совршен податок со многу јадења,

  Драги Babyshop читатели и млади мамички, погледнете го видеото во продолжение и инспирирајте се што следно ќе зготвите за вашите бебиња. Рецептите се наменети за бебиња на возраст од  4+/ 6+ месеци.