ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  2 – ВО – 1 КЛАЦКАЛКА ТРИЦИКЛ – Janod

  2 – ВО – 1 КЛАЦКАЛКА ТРИЦИКЛ – Janod

  7.490 ден

  Возраст 1-3 г.
  Материјал Дрво
  Одржување Максимална тежина: 20kg
  Димензии 76 x 37 x 36,5 cm
  Кол.
  SKU: 3700217332846 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Оваа симпатична дрвена играчка брзо ќе му стане омилена придружничка на вашето дете. Со неа ќе го развие чувството за рамнотежа и грубата моторика. Возејќи го својот прв трицикл, ќе го чекаат безброј авантури.

  Може да се трансформира од клацкалка во трицикл! Едноставно отстранете ја дрвената основа за клацкање за да добиете прекрасен скутер на три тркала со одличен ретро изглед! Откако вашето дете ќе научи да одржува рамнотежа на клацкалката, може да ја зголеми (малку) брзината во седиштето на неговиот прв трицикл. Ќе може самостојно да управува со кормилото, кое е поврзано со предното тркало.

  ДРВЕНА ИГРАЧКА СЕРТИФИЦИРАНА од FSC: Дрвото што се користи за изработка на оваа убава играчка е FSC сертифицирано, што гарантира дека доаѓа од одржливо управувани шуми.

  ЗА ДЕЦА ОД 12 ДО 36 МЕСЕЦИ: Оваа еволутивна играчка треба да се состави. Упатствата се дадени во кутијата. Идеална е за деца од 12 до 36 месеци.

  Диминзии: 76 x 37 x 36.5 cm

  Материјал: дрво

  Максимална тежина: 20kg

  Време за составување: 15 мин.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.