ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  TATTOOS JURASSIC

  230 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: Jurassic Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Diplodocus и Tyrannosaurus.......... ни причинува големо задоволство да ги претставиме нашите 
  фантастични тетоважи од Јура! Безбедни се, нетоксични, смешни и произведени во Европа! ГРОАААРГ!
  
  Илустрација: Себастија Сера
  Возраст :3 до 103 години
  Големина: 15,8 х 22 см

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.