ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  BARCELONA PUZZLE – Londji

  990 ден

  Во Лонџи, Саграда Фамилија во Барселона е направена од хартии, печати и копчиња.
  Децата и супер хероите летаат со магичен балон и такси во боја на бумбари трчаат додека морето ја
  набљудува сцената и чека да се нурнеме брзо. Сложувалка од 54 парчиња со сцена од Барселона, во прекрасна цврста картонска кутија.

  На залиха

  Опис

  Илустрација: Txell Darne
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 47 x 32 см.
  MOQ 1 единство

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.