ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Играчки  >  CHECKERED FLAG – BAGHERA

  CHECKERED FLAG – BAGHERA

  686 ден

  Возраст: 3 – 6 години
  Тежина: 0.1 kg
  Наменето за: момчиња и девојчиња
  Должина: 58 cm Ширина 42 cm

  Кол.
  SKU: HERA32006/ 2996 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Опис

  Наменети за возраст од 3 – 6 години

  Тежина 0.1 kg

  Наменето за: момчиња и девојчиња

  Должина 58 cm

  Ширина 42 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.