ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли  >  CONGUITOS ЕКСКЛУЗИВНИ UNIGORN ПАПУЧИ ЗА ДОМА

  CONGUITOS ЕКСКЛУЗИВНИ UNIGORN ПАПУЧИ ЗА ДОМА

  2.800 ден

  Eксклузивни и колоритни 🦄 папучи за дома! Ова се најспецијалните папучки за сите кои сакаат неверојатна удобност и топлина во домот. Исполнети со синтетички влакна и гумен ѓон кој овозможува изолација на студ и мекост како да газите на памук. Папучките имаат детали на 🦄 како што се рог и крилја изработени од микрофибер со колоритен светкав сјај кој формира виножито.
  Исчисти
  Кол.
  SKU: KI1 22101/4096 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Опис

  Eксклузивни и колоритни 🦄 папучи за дома!
  Ова се најспецијалните папучки за сите кои сакаат неверојатна удобност и топлина во домот. Исполнети со синтетички влакна и гумен ѓон кој овозможува изолација на студ и мекост како да газите на памук. Папучките имаат детали на 🦄 к4ако што се рог и крилја изработени од микрофибер со колоритен светкав сјај кој формира виножито.
  Зарем постои поголема среќа од магијата да ја разнесувате низ домот?
  • Еднорог папучи за дома
  • Боја: Мултиколоритни
  • Детали на еднорог како крилја и рог
  • Микрофибер
  • Гумен Ѓон
  • Текстил
  #conguitos го креираше соврешниот подарок за вашите сакани.

  Дополнителни информации

  Големина

  , , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.