ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли  >  CONGUITOS ПАТИКИ ШТО СВЕТАТ- ФАНТАЗИЈА

  CONGUITOS ПАТИКИ ШТО СВЕТАТ- ФАНТАЗИЈА

  2.850 ден

  Патиките фантазија светат на нивниот ѓон и имаат детали на принцеза. Децата ги обожаваат и уживаат во нив додека ги носат. Светло сина боја со принцеза детали како круна, коса на грбот и снегулката на страна. Цветат во 3 различни бои со секој чекор направен чекор. Имаат лепенка и врвки за практично и лесно облекѕвање бел гумен ѓон. Ова се најбараните и најудобните чевли во сите земји каде се продава овој бренд.

  Исчисти
  Кол.
  SKU: LVS14211-0013-20/4069 Категорија: Ознаки: , Brand:

  Опис

  Дополнителни информации

  Големина

  , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.