ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли, Чевли и Акцесорис  >  CONGUITOS СРЕБРЕНИ МЕТАЛИК ЧИЗМИЧИ ЗА ДОЖД

  CONGUITOS СРЕБРЕНИ МЕТАЛИК ЧИЗМИЧИ ЗА ДОЖД

  2.900 ден

  Нема на залиха

  SKU: LI1 110 05/4092 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Сребрени металик чизмичи за дожд изработени од водоотпорна гума, заоблен ѓон кој заштитува од лизгање, обложени за изолација од студ и поголема удобност. Ова се бајковити чизмички за бескрајно шлапкање низ калливи вирчиња. Овозможете им магични денови со 🦄 чизмичките за дожд на #conguitos
   
  – Wellington boots
  – Сребрени металик боја
  – Сјајна завршница
  – Рог, виножито опашка и крилја на еднорог
  – Водоотпорна гума
  – Ѓон: Гума што не се лизга
  – Внатрешност:Текстил

  Дополнителни информации

  Големина

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.