ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Дрвен миксер – Le Toy Van

  2.990 ден

  Возраст: 2+
  Димензии: 23 x 13 x 23cm
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  In stock

  Description

  – Дрвен миксер со додатоци, одличен додаток за повеќето кујни за деца

  – Поттикнува интерактивна игра и раскажување приказни

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

  – Безбедна играчка – украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

   

  Направете превкусни слатки со дрвениот миксер. Миксерот има движечки механизам за кревање и спуштање, чинија за матење, сукало, јајце што се дели на половина, кутија шеќер и кутија брашно.

   

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.