ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Меки играчки  >  Моето прво ќебе – KALOO

  Моето прво ќебе – KALOO

  1.890 ден

  Вашето бебе ќе биде топло завиткано во ова ултра меко ќебе со двоен материјал. Украсен е со нежен вез за топол, нежен допир. Соодветна големина за бебиња: 70 x 85 cm

  Димензии: 70 x 85 cm

  Материјал: микро – кадифе

  Боја: бела

  Одржување: се пере во машина на 30°C

  In stock

  Кол.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.