ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  POCKET NIGHT – DAY FOREST – Londji

  POCKET NIGHT – DAY FOREST – Londji

  1.032 ден

  Одиме на еднодневен излет во шумата и запознаваме многу посебна флора и фауна: музички дрвја, риби,
  чајници и многу љубопитни жители. Какви изненадувања ќе наидеме навечер? „Ноќ и ден“ е реверзибилна сложувалка од 100 парчиња полна со мали детали и изненадувања. Пакувањето е изработено за да можете да се забавувате насекаде!

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ553U Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  
  
  Илустрација: Mar Ferrero
  Возраст: 3 до 103 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 23,5 x 16,5 cm
  Големина на кутијата: 13 x 13 x 3,5 cm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.