ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  POCKET PLANETS – Longji

  POCKET PLANETS – Longji

  1.097 ден

  Од Јупитер до Марс, од Уран до Сатурн, од Земјата до Венера. Патувајте низ Сончевиот систем со оваа
  сложувалка на Longji. Големина на сложувалката 100 парчиња.

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ554U Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  ИлустрацијаЧ Carmen Saldaña

  Возраст: 3 до 103 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 23,5 x 16,5 cm
  Големина на пакување : 13 x 13 x 3,5 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.