ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Акцесоари за бебешка опрема  >  РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА ПЛАВА СО ПЕПЕРУТКИ BABY JEM

  РАКАВИЦА ГЛОДАЛКА ПЛАВА СО ПЕПЕРУТКИ BABY JEM

  290 ден

  • Ракавицата глодалка е наменета да ја намали непријатноста при излегувањето за запчињата кај бебињата. Може да се користи за лева и за десна рака.
  • Достапна во розева и сина боја .
  • Димензии на производот: 8x10cm.
  • Димензии на пакувањето: 10x17x4cm.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 900209 Категорија: Ознаки: , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.