ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  STRAWBERRY TOP

  280 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: BF031U/4183 Категории: , Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Во Лонџи толку многу сакаме овошје што решивме да ги направиме поздравите вртежи на светот со овошје!
  
  Витамински играчки за секого, без никаква контраиндикација! Изработени од дрво, лакирани во многу 
  longkiсветли бои, кои се вртат и се вртат...
  
  Материјал Бои за дрво и зеленчук
  Големина 6 x 5 cm.
  Ниво на тежина Средно

  1 преглед за STRAWBERRY TOP

  1. Babyshop.mk

   Vikase 2 deka ima na zaliha a bea 4

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.