ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  TATTOOS BALLERINE

  230 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: CC016S12/4178 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Танчери и балерини, со големо задоволство ви ги претставуваме прекрасните балетски тетоважи. 
  Тие се безбедни, нетоксични, забавни и произведени во Европа. Плие, деми-плеј...
  
  Илустрација Соња Вимер
  Димензии 34 x 7 -12 cm
  Возраст:3+

  1 преглед за TATTOOS BALLERINE

  1. Babyshop.mk

   1 dadeno za reklama ima 8. 14.04.2022

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.