ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  TATTOOS DINOSAURS

  230 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: CC0125S12/4165 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Диплодокус и тираносауруси, со големо задоволство ви ги претставуваме прекрасните тетоважи од 
  диносаурус. Тие се безбедни, нетоксични, забавни и произведени во Европа. ГРОАААРГ!
  
  Илустрација Маријана Руиз Џонсон
  Димензии 34 x 7 -12 cm
  Возраст 3+

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.