ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  TATTOOS PRINCESS

  230 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: CC070S12 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Принцови и принцези, ми претставува огромно задоволство да ви ги претставам прекрасните тетоважи 
  за принцези. Безбедни се, нетоксични, одлични, забавни и произведени во Европа!
  
  Илустрација: Себастија Сера
  Возраст: 3 до 103 години
  Димензии: 15,3 x 22 cm

  1 преглед за TATTOOS PRINCESS

  1. Babyshop.mk

   1 reklamen materijal 11 na zaliha- 14.04.2022

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.