ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Tattoos Unicorn

  230 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: CC073S12/4164 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Еднорози, ми претставува огромно задоволство да ви ги претставам прекрасните тетоважи со еднорози. Безбедни се, нетоксични, одлични, забавни и произведени во Европа! Илустрација: Себастија Сера Возраст: 3 до 103 години Димензии: 15,3 x 22 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.