ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра, Сложувалки  >  WELCOME TO MY HOME PUZZLE- Longji

  WELCOME TO MY HOME PUZZLE- Longji

  1.390 ден

  Ви посакуваме добредојде во домот на Longji! Реверзибилна сложувалка од 36 парчиња која прикажува две сцени од иста куќа. Од една страна ја
  гледаме надворешноста на куќата, а од друга страна гледаме внатрешноста и луѓето што живеат во неа!

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ560U/4212 Категории: , Ознаки: , , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Txell Darne
  Возраст: 5 до 8 години
  Број на парчиња: 36
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.