ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "безглутен"

    Потребно е: Суви состојки: 3 чаши овес (околу 250 g), 3/2 чаша кафеав шеќер (200 g), 1/2 лажичка сода бикарбона, 1/2 лажичка сол Влажни состојки: 1/2 чаша кокосово масло, 1/4 чаша природен сок од јаболко (без додаден шеќер), ванилин шеќер или арома