ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "вкусно"

    Ретко кој не е љубител или зависник од пица, без разлика дали се работи за деца или возрасни. Ви презентираме Видео кое ќе ви помогне да ја направите највкусната домашна пица.  Препорака: Денес заборавете на диетата, опуштете се и уживајте во вкусот.

    Направете домашна Нутела, без адитиви Никој нема да го одбие овој фантастичен вкус. Рецептот за домашна Нутела е прилично едноставен, а ќе имате околу 1.5 литри од ова слатко задоволство. Направете сами Нутела (без адитиви) и израдувајте ги своите деца.Состојки- 1