ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "колач"

    Овој колач е без јајца, маргарина а е преполн со витамини и сласт при јадење…. Суви состојќи 130gr полубело брашно 70gr грахам брашно 1 прашак за пециво многу малку сол (фатете малку само со прстите, доволно е) 3 пченична трева 2 јаболки 5 лажици овесни снегулки Течни состојќи: 250ml млеко 4 žlice масло лажица