ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "пот"

    Ако се будите со пот на лицето, итно одете на лекар. Еве на кои болести укажува потењето! Зголеменото потење во текот на топлите денови или физичка работа е нормален процес, но доколку оваа ситуација се јавила дури и кога сте во мирување,