ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "јаболка"

    Потребно е: 2-3 лажици ленено масло, 4 лажици јаболков оцет, 2 лажици јогурт со низок процент на маснотии, 1 лажичка кари, на врв од ножот бел бибер, малку мелен ким(кумин), 1 кг кисели црвени јаболка, 100 гр суво грозје, 250 гр