ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "aspirin"

  Не, не треба веднаш да ја пикнете маицата во орманот каде што едвај ќе ја најдете, бидејќи ви е жал да ја фрлите бидејќи поради флеката која се создала од потење не можете да ја носите.

  Состојка со која ќе ја тргнете флеката на вашата маица создадена од потта Не, не треба веднаш да ја пикнете маицата во орманот каде што едвај ќе ја најдете, бидејќи ви е жал да ја фрлите бидејќи поради флеката која се

  Аспиринот ја поттикнува бременоста? Со забрзувањето на протокот на крвта низ матката, аспиринот ја зголемува шансата дека ќе дојде до зачеток, посебно во случаи на жени кои наводно доживеале спонтан абортус. Научниците од американскиот национален здравствен институт, откриле дека лекарите во САД,