ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "bremensot"

    Новите истражувања покажуваат дека жените кои прават умерена физичка вежба имаат поголеми шанси за забременување во однос на оние кои правеле енергични и тешки вежби. Тоа го покажала студија која била извршена на Универзитет во Бостон. Умерено вежбањеИстражувања во САД и

    Во исчекување сте на резултатот за бременост? Периодот на исчекување на резултат од тестот за бременост е многу возбудлив но и стресен за сите идни мајки кои посакуваат бебе. Потајно во себе се надевате дека баш овој пат ќе видите дека