ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "dijabetis"

    План за исхрана на трудница со гестациски дијабетис. За среќа, планот за исхрана на труднити со гестацијски дијабетис не се разликува многу од стандардната правилна исхрана. Препорака од Американската асоцијација за дијабетис е да се зема 25 проценти протеин, 25 проценти