ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "dvanaestanedelabremenost"

    12 недела од бременоста Бебе: Во оваа недела најзначаен е развојот на рефлекси. Дланките на бебето почнуваат да се шират, ножните прсти се собираат, мускулите на очите се стискаат а устата почнува да прави движења како да цица. Ако со прстот