ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "grashok"

    Чудесна мешунка: Чувар на здравјето на трудницата и бебињата Во комбинација со житарки и орешести плодови, овој мешункаст плод е извор на билни протеини. Лековит и делотворен, за трудниците претставува одличен природен извор на железо, фолна киселина и билни влакна за

    Супер здрава и супер вкусна: Кашичка од спанаќ, грашок и јаболка Совршен оброк за бебињапостари од 8 месеци Потребно е: - 2 јаболки - ¼ шоља спанаќ - ¼ шоља грашок Припрема Јаболките исчистите и исечете ги. Грашокот и спанаќот измијте ги во истиот сад со парчињата