ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "hidrogen"

    Совршен сојузник во борбата против бактериите. Се користи за дезинфекција на рани, но истовремено е ефикасен и во одржување на чистотата во домот. Хидрогенот го има скоро секој дом бидејќи е одличен за рани, но малку кој знае колку може да