ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "humus"

    Домашен хумус Потребно е:- 1 шолја варени леблебии (потопете ги навечер и варете ги од 60-90 минути, се додека не омекнат. Внимавајте да не се распаднат.- 1/3 шолја сусам (претхоно малку печен)- 3-4 лажици маслиново масло- 1-2 чешниња лук- Сол- Бибер-