ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "idnimajki"

  Жените не знаат доволно за забременувањетоРезултатите од неодамна спроведеното истражување покажало дека припадничките на понежниот пол не го познаваат доволно своето тело. Причина за тоа е недоволно посетување на гинеколог, па поголемиот број од нив се во заблуда по различни

  Голем број на непроспиени ноќи, замор, доење, се само неколку од многуте работи кои ги очекуваат идните родители. Авторката Line Severinsen на интересен начин го претставува периодот кој доаѓа по бебето. Погледнете ги во продолжение илустрации кои ги отсликуваат сите

  За време на пубертетот и периодот на ПМС, се соочувате со променливи хормони. За време на бременоста хормоните знаат буквално да лудуваат во вас. На некои жени, толку силно делуваат што се претвораат во сосема други личности. Некои од нив

  I’m Expecting Апликацијата I’m Expecting сигурно ќе воодушени многу идни мајки бидејќи е едноставна за користење, го покажува развојот на детето по пат на видео кои го имаат развиено стручни лица , а овозможува пратење на промените кои се случуваат во