ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "kikiriki"

    Орашастиот путер не треба да се користи само за слатки јадења, за тоа одличен пример е токму овој рецепт во кој ќе видите дека одлично оди со солени јадења.   Состојќи: 2 шолји млеко, 6 лажици путер од кикирики, хималајска сол, половина лажица

    Моќен путер од кикирики- Кога ќе дознаете што се може, постојано ќе го јадете! Путерот од кикирики е една од најчестите намирници во Американските филмови. Тој е достапен во голем дел од продавниците меѓу кои и во продавниците за здрава храна