ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "konstipacija"

    Констипација по породувањето. Одредени намирници и навики во исхранта можат ефикасно да го решат проблемот. Констипацијата за време на бременоста е многу чест проблем со кој се среќава голем број на жени. Многу често може да потрае и по породувањето, некогаш