ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "migrenakajdeca"

    Мигрената се појавува кај 5 до 10 проценти од децата во школска возраст, а во предшколската е нешто поретка, но затоа делува многу подраматично. Колку што е детето помало, многу повеќе плаче, повеќе се жали на голема болка, мачнина, вртоглавица