ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "nastinka"

  Придодни лекови против настинка за време на бременоста Зајакнете ја отпорноста на организмот и ублажете ги симптомите на потполно природен начин, безбеден и за вас и за вашето бебе.Со оглед на тоа дека во текот на бременоста доаѓа до одредени промени

  5 работи кои се најголеми преносувачи на вирус и бактерии   Кога е сезона на грипови и настинки, многу е важно да го зголемиме имунитетот но и да ги земете во предвид работите со кои сте во секојдневен контакт а воглавно се

  5 работи кои се најголеми преносувачи на вирус и бактерии

  Кога е сезона на грипови и настинки, многу е важно да го зголемиме имунитетот но и да ги земете во предвид работите со кои сте во секојдневен контакт а воглавно се

  Ако се работи за обична настинка, пропратена со кашлање и течење на носост, без посебни симптоми, не треба многу да се грижите, но ако се работи за вироза која предизвикува болки во мускулите, главоболка и висока температура, задолжително одете на

  Чајот од дива роза ефикасно делува против заморот,малаксаност и анемија, ја прочистува крвта, им помага на органите за варење, го зајакнува имунитетот. Сепак, најдобриот лек е кога ќе ве фати настинка. Рецепти За почетокот на денот - лажица сув и сецкан плод