ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "patuvanje"

    Патување со 7 месечно бебе Бебето е доволно пораснато за да може да биде подалеку од својот дом. Сепак, одмор со седуммесечно бебе подразбира и добра припрема. За патување најдобро превозно средство е авион или воз. Поради жештините (или голема свежина

    Со топлите пролетни и летни  денови , започнува сезоната на одмори и патувања. Мајките кои дојат често се  мислат дали треба да патуваат сами или со своето бебе и како патувањето може да влијае на детскиот развој и исхрана.