ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "pileshko"

    Месо полно со хормони-како оваа храна влијае врз здравјето на децата Стручни лица од различни области во медицината откриваат како неквалитетните намирници ги полнат со хормони кои влијаат врз здравјето на децата.Месото, кое секојдневно го јадеме, а посебно пилешкото месо е