ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "prakticnamajka"

  Децата никогаш повеќе немале толкав избор на играчки како денес. Продавниците се буквано преплавени со нив. Меѓутоа покрај големиот избор, се случува квалитетот да не биде сразмерен со цената, или децата брзо да изгубат интерес за нив па ви се

  Балзамот за усни, е дел во козметика кој не е премногу скап, но ако пресметаме колку често го купуваме, вкупната вредност и не е баш толку мала. На крај на денот, природното е сепак природно. Зошто да не пробате? Овој природен

  Состојќи  -150 грама сварена леблебија - 100 грама сварена јаболка (пире од јаболка) - 150 грама морков (измиксајте го во блендер) - 75 грама изрендан морков - 110 грама масло - малку сол - 1 лажица сода бикарбона - 2 лажици ванилин шеќер - 1 лажица цимет - 150 грама

  Создавањето терариум ќе им помогне на децата да го разберат кружењето на водата во природата и да научат како да ги негуваат растенијата. Вие завршете ја работата која бара употреба на ножици и скалпел, а остатокот од работата оставете ја

  Децата никогаш повеќе немале толкав избор на играчки како денес. Продавниците се буквано преплавени со нив. Меѓутоа покрај големиот избор, се случува квалитетот да не биде сразмерен со цената, или децата брзо да изгубат интерес за нив па ви се

  Сода бикарбона е основата за природен дезедоранс кој го ублажува непријатниот мирис, а есенцијалното масло посебно она со цитрусна нота, дава доза на свежина во жешките денови. Голем број на дезедоранси на пазарот го ублажуваат непријатниот мирис од потење, но

  Доколку сакате да им подарите сјај на белите алишта, тоа можете да го направите на природен начин со производите кои не содржат хемикалии. Овој тип на избелување посебно е погоден за третирање на детска облека или гардероба на личност која

  Детската пудра е потребна во секоја куќа. Ова корисно детско средство решава дури и најмали 12 проблеми на возрасните луѓе. Неговата главна предност е добрата цена и достапност, бидејќи се продава во секоја аптека. Прифатете ги овие совети и користете ги

  Ништо не е толку добро за развивање на моториката на вашите деца од пластелинот. Но, оваа смеса треба да биде квалитетна и безбедна затоа на пазарот знае да биде доста скапа. Ние Ви предлагаме од состојќите кои ги имате дома