ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "problem"

  Внимание: Старите градници можат да предизвикаат здравствени проблеми Доколку имате веш кој е постар од една година, задолжително фрлете го, бидејќи тој може да предизвика здравствени и естетски проблеми. Наместо да чекате прва појава на гребнатина или избледеност на материјалот, стручните лица

  Внимание: Старите градници можат да предизвикаат здравствени проблеми

  Доколку имате веш кој е постар од една година, задолжително фрлете го, бидејќи тој може да предизвика здравствени и естетски проблеми.