ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "sladoled"

  Боровнинца,малина лубеница, краставица: Рецепти за необичен сладолед од овошје и зеленчук.

  Израдувајте ги малечките со највкусниот домашен сладолед.

  Боровнинца,малина лубеница, краставица: Рецепти за необичен сладолед од овошје и зеленчук. Израдувајте ги малечките со највкусниот домашен сладолед.Сладолед од малина и боровницаПотребно е:-малку екстракт од ванила- 200 ml млеко- 150 gr. малина- 150 g боровница- 2 јајц- 1 ванилин шеќер- 60