ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "spermatozoidi"

  За здрави сперматозоиди, 10 намирници кои ја поттикнуваат плодноста кај мажите Исхрана е еден од најважните фактори за плодност кои можеме да го контролираме. Начинот на исхрана кај жената пред и после бременоста влијаат врз плодноста и бременоста. Исто така здравиот

  Машко здравје: 8 совети како да ја сочувате плодноста Лошиот начин на живот претставува голема опасност за сперматозоидите. Сочувајте ги на време и нема да имате потреба да се грижите за својата плодност. 1. Без стрес Доколку постојано сте под стрес или не

  Машко здравје: 8 совети како да ја сочувате плодноста

  Лошиот начин на живот претставува голема опасност за сперматозоидите. Сочувајте ги на време и нема да имате потреба да се грижите за својата плодност.