ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "trudni"

    Зошто трудниците не смеат да креваат и носат ништо тешко?Посебно кога стомакот ќе почне да расте во текот на бременоста, постојат неколку важни причини кои откриваат зошто подигнувањето на тешки предмети во бременоста може да биде опасно.Во бременоста лигаментите стануваат