ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "tushiranje"

    Нега на новороденче: Кога е бебето спремно за туширање? Во текот на првите денови од животот на бебето, додека папочната врвка е свежа, се препорачува “суво туширање”. Ако на вашето бебе му падне папочната врвка, потполно е безбедно за туширање. Но, пред