ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "visokatemperatura"

    Кога детето има висока температура неопходно е да му се даваат многу течности за да се спречи дехидратација. Билните чаеви се одличен избор, а еве кои од нив се најдобри за намалување на температурата.