ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "vozrasni"

  Сеуште не сте ја направиле вашата омилена паста?

  Во продолжение ви предлагаме да го погледнете видеото кое ќе ви помогне да го направите вашето омиленото јадење. Идеално за топлите денови а омилено како на постарите така и на вашите малечки.

  Гумени бонбони од сок или вино. Рецепт за бонбони кои ќе ги воодушеват и возрасните и малечките.  За 150 мечиња бомбони потребно е:Модла за гумени бомбони во облик на мечеЗа боја, користете сок од портокал, боровница, јаболко

  Сеуште не сте ја направиле вашата омилена паста? Во продолжение ви предлагаме да го погледнете видеото кое ќе ви помогне да го направите вашето омиленото јадење. Идеално за топлите денови а омилено како на постарите така и на вашите малечки. Погледнете го